Akademia Siemens Certyfikat o wdrożeniu i stosowaniu Systemu Zarządzania Jakością

mediDOK® MOBILE

mediDOK® mobile – po prostu innowacyjny

mediDOK® mobile o wielkości 2MB to najmniejszy i najszybszy klient dla archiwum zdjęć i dokumentów firmy mediDOK®.

Nowoczesny ekran powierzchni roboczej jest prosty i przejrzysty. Zdjęcia czy dokumenty, DICOM czy nie-DICOM- wszystkie dane są dostępne w mgnieniu oka.
mediDOK® mobile po zintegrowaniu z Państwa programem do obsługi placówki medycznej może zostać natychmiast uruchomiony np. w trakcie oglądania danych pacjenta.

Państwa archiwum na urządzeniu mobilnym mediDOK® jest zawsze z Wami, w placówce za pośrednictwem WiFi, w podróży czy w domu za pośrednictwem bezpiecznego łącza internetowego (SSL).

Używanie mediDOK® mobile za pomocą dotyku lub też poprzez proste ruchy jest bardzo łatwe. Z tego względu nadaje się do pracy na nowoczesnych tabletach czy ultrabookach.

Za pomocą wbudowanego aparatu fotograficznego możecie Państwo robić zdjęcia, a następnie umieszczać bezpośrednio w archiwum mediDOK®.

Jeżeli nie dysponujecie Państwo łączem internetowym, mediDOK® mobile można używać w trybie offline.

Dane potrzebne poza placówką medyczną możecie Państwo przenieść na tablet przy pomocy zaledwie kilku kliknięć. W ten sposób także bez dostępu do sieci firmowej czy internetu macie Państwo możliwość wglądu w dane pacjenta np. podczas wizyt domowych.

Zrobione zdjęcia można później w każdym momencie – pod warunkiem działającego łącza internetowego albo przebywania w obrębie sieci firmowej – przenieść do archiwum mediDOK®, co umożliwi dostęp pozostałym użytkownikom.