Akademia Siemens Certyfikat o wdrożeniu i stosowaniu Systemu Zarządzania Jakością

ACUSON P500

ACUSON P500 FROSK jest specjalnie zaprojektowany dla medycyny ratunkowej i gabinetów ultrasonograficznych, z najnowocześniejszymi rozwiązaniami technologicznymi i oprogramowaniem umożliwiającym wieloletnią łatwą adaptację i rozwój.
ACUSON P500 FROSK wprowadza dwie nowe najwyższejklasy technologie, które zapewniają wyraźne obrazy usg, niezależnie od poruszania się pacjenta i głowicy: Dynamic Persistence i, zgłoszona do opatentowania, Auto Flash Artifact Suppression.
Obydwie technologie współpracują ze sobą, by wykryć ruchy wpływające negatywnie na jakość obrazu oraz automatycznie zredukować zakłócenia.
Jednocześnie wzmacniają one czułość obrazowania przepływów w kolorze, umożliwiając uzyskanie wyraźnych obrazów.
Obie technologie zostały zaprojektowane specjalnie dla ACUSON P500 FROSK i połączone z wypróbowanymi i wydajnymi narzędziami do obrazowania, przeniesionymi z rodziny najwyższej klasy systemów ultrasonograficznych ACUSON S Family™ firmy Siemens, takimi, jak zaawansowane obrazowanie przestrzenne wielokątowe Advanced SieClear™ oraz dynamiczna technologia wzmacniania kontrastu tkanek Dynamic TCE™, które zapewniają doskonałą jakość obrazu 2D i Dopplera kolorowego.

Interfejs użytkownika ACUSON P500 w postaci ekranu dotykowego został zaprojektowany przez Siemens Corporate Research w celu wykorzystania najnowszych technologii dotykowych. Ekran zbudowany z wykorzystaniem podczerwieni pozwala użytkownikom na posługiwanie się nim w rękawicach, nawet pokrytych żelem.
Dzięki panelowi sterującemu wyposażonemu w przyciski dotykowe i fizyczne użytkownicy mogą korzystać z najlepszych cech obu interfejsów.
Ergonomicznie zaprojektowana klawiatura i panel dotykowy są intuicyjne i mogą zostać z łatwością dostosowane umożliwiając natychmiastowy dostęp do pożądanych informacji. Do tego 30-sekundowy czas rozruchu aparatu eliminuje konieczność oczekiwania na rozpoczęcie pracy.

Wzornictwo przemysłowe nastawione na wytrzymałość umożliwia wszechstronne zastosowanie i łatwe przechowywanie. Dzięki solidnemu uchwytowi i lekko działającej hydraulice dostosowanie do wzrostu operatora nie wymaga praktycznie żadnego wysiłku. Ważący niecałe siedem kilogramów ACUSON P500 FROSK jest wyposażony w baterię, która zapewnia 60-minutowy czas skanowania. System jest idealnym rozwiązaniem wszędzie tam, gdzie decydujące jest sprawne działanie przy ograniczonej przestrzeni umożliwiając lekarzom podejmowanie szybkich decyzji.