akademia siemens healthineers
certyfikaty
ktg24
Wejdź na Facebook

KARIERA

Aktualnie poszukujemy pracowników na stanowiska:

SPECJALISTA DS. SPRZEDAŻY USG

Region: CAŁY KRAJ

Opis stanowiska:

  • realizowanie planów sprzedaży na podległym obszarze
  • nawiązywanie i utrzymywanie relacji z klientami
  • reprezentowanie firmy poprzez udział w targach, sympozjach oraz konferencjach
  • monitorowanie i analizowanie podległego rynku oraz działań konkurencji

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe
  • doświadczenie w obszarze sprzedaży ultrasonografów
  • bardzo dobra znajomość rynku medycznego
  • znajomość języka angielskiego
  • gotowość do odbywania częstych podróży służbowych
  • prawo jazdy kategorii B
  • otwartość i komunikatywność połączona z wysoką kulturą osobistą

Oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie, powiązane z korzystnym systemem prowizyjnym
  • niezbędne narzędzia pracy
  • szkolenia krajowe i zagraniczne
  • możliwość rozwoju zawodowego i osobistego

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji na adres: rekrutacja@trimed.pl

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w
mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r.
o ochronie danych osobowych tj. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926, ze zm.), prowadzonych przez Trimed Sp. z o.o. z
siedzibą w Krakowie."

TECHNIK SERWISU

Region: MAŁOPOLSKA

• wykonywanie napraw i przeglądów aparatury medycznej u klienta oraz w serwisie
• testowanie i naprawa podzespołów elektronicznych
• wykonywanie testów aparatury medycznej
• wykonywanie przeglądów aparatury medycznej

Wymagania:

• wykształcenie min. średnie techniczne (liceum techniczne, technikum mechaniczne, technikum elektryczne)
• znajomość rysunku technicznego
• chęć uczenia się i podnoszenia kwalifikacji
• min. podstawowa znajomość języka angielskiego
• zainteresowanie elektroniką
• samodzielność w podejmowaniu decyzji
• doświadczenie w serwisach technicznych urządzeń elektronicznych będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:

• atrakcyjne warunki pracy

edansiemensmonica health caremedidokmauna kea tech
Created by: Eurohost