akademia siemens healthineers
certyfikaty
ktg24
Wejdź na Facebook
 
 

PREMIERA! ACUSON NX2!
2017-01-18

Siemens Healthineers projektuje rozwiązania w dziedzinie ultrasonografii i dostarcza klientom zaawansowane, wysokowydajne i przemyślane rozwiązania, zaspokajające ich zróżnicowane potrzeby.
Prosta, łatwa obsługa
Wysoka wydajność
Inteligentne rozwiązania techniczne
Współczesne zmieniające się środowisko opieki medycznej wymaga nowoczesnych systemów ultrasonograficznych, zapewniających większą efektywność i skuteczność diagnostyczną. Z uwagi na ograniczenia budżetowe i rosnące wymagania pacjentów, często znalezienie odpowiednio elastycznego rozwiązania, które będzie przystępne cenowo i na tyle zaawansowane, aby móc zaspokajać nieustannie zmieniające się potrzeby może okazać się trudne.
Ultrasonograf Siemens Healthineers ACUSON NX2™ został tak zaprojektowany, że może spełnić, a nawet przewyższyć oczekiwania klientów w zakresie obrazowania USG w codziennej praktyce klinicznej. Ponadto system ACUSON NX2 dostarcza niezbędnych technologii w formie dającego się rozbudowywać systemu, posiadającego inteligentne rozwiązania oraz zapewniającego wysoką wydajność i znakomite wyniki w diagnostyce USG.
Oferujemy narzędzie, którego możliwości wykraczają poza praktyczne potrzeby - narzędzie inspirowane przez użytkowników, które zapewni większa pewność kliniczna, pomoże w rozwijaniu działalności i zapewni optymalne wykorzystanie inwestycji ponoszonych na poprawę standardów obrazowania. Właśnie to wszystko łączy w sobie ultrasonograf ACUSON NX2.« powrót
 
edansiemenscardiolinemedidokmauna kea tech
Created by: Eurohost