Promocja na Aparat USG ACUSON NX2 - Ultrasonogfaf od 1449 PLN brutto / miesiąc
Akademia Siemens Certyfikat o wdrożeniu i stosowaniu Systemu Zarządzania Jakością

Aparat USG ACUSON NX2

Inteligentne skanowanie - Wysoka wydajność - Efektywne rozwiązania techniczne - Najkorzystniejsze rozwiązanie finansowe

5 lat gwarancji

Cena: od 1449 PLN brutto

Pakiet szkoleń w Akademii Siemens Healthineers.
Wartość pakietu to ok 3 tys. zł


Finansowanie już od 1449 zł brutto, bez wpłaty własnej.
Możliwość uzyskania finansowania on-line.


Możliwość wyboru dowolnej konfiguracji: do wyboru 2 głowice: convexowa, liniowa, endokawitarna, sektorowa.Aparat ultrasonograficzny ACUSON NX2™, to najnowszej generacji system z linii produktów Siemens ACUSON. Nowa, lekka i kompaktowa platforma ACUSON NX2, należąca do nagradzanej serii urządzeń ACUSON NX™, wykorzystuje zaawansowaną architekturę przetwarzania obrazów umożliwiając generowanie obrazów o doskonałej jakości i wyświetlanie ich na największym monitorze w tej klasie urządzeń oraz oferuje usprawnienia przepływu zadań dzięki nowemu, opracowanemu przez Siemens, interfejsowi użytkownika. Dzięki szerokiej gamie aplikacji pewnie realizujących codzienne procedury kliniczne, system ACUSON NX2 jest właściwym urządzeniem umożliwiającym wykonywanie podstawowych i zaawansowanych badań, obrazowania ogólnego, badań sercowo naczyniowych i badań położniczo-ginekologicznych w indywidualnych praktykach lekarskich, przychodniach i klinikach.


Akademia Siemens Healthineers

Mistrzowskie kursy dla lekarzy, diagnostów laboratoryjnych, fizyków medycznych i techników elektroradiologii. Akademia Siemens Healthineers to wyjątkowy projekt, dla wyjątkowych słuchaczy, którzy na co dzień stawiają diagnozy, decydują o leczeniu, zdrowiu i życiu pacjentów. Zajęcia prowadzone są w małych grupach, przez wybitnych ekspertów z Polski i zagranicy, pragnących dzielić się swoją cenną wiedzą i doświadczeniem. Forma zajęć zawsze dostosowywana jest do charakterystyki codziennej pracy w danej dziedzinie. Uczestnik otrzymuje punkty edukacyjne.

Pozyczka SimplyLoan

Decyzję kredytowa w zaledwie 15 minut! Jest to tak proste i wygodne, jak internetowa płatność przelewem. Bez niepotrzebnych formalności i bez wychodzenia z domu. Najkorzystniejsza oferta pożyczki na rynku. SimplyLoan to szybka, wygodna i bezpieczna pożyczka medyczna online od Siemens Finance. Dzięki automatycznej decyzji kredytowej, możesz otrzymać decyzję już w 15 minut, a umowę podpisać elektronicznie za pomocą bezpiecznej platformy Autenti. Dowiedz się więcej na stronie www.simplyloan.pl

Gwarancja odkupu bądź wymiany aparatu na atrakcyjnych warunkach podczas trwania lub po zakończeniu umowy finasowania.

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI tel.: (12) 622 72 00 e-mail: biuro@trimed.pl