akademia siemens healthineers
certyfikaty
ktg24
Wejdź na Facebook
 
 

ACUSON NX3

ACUSON NX3 - aparat USG zbudowany specjalnie po to by uczynić pracę ultrasonografisty prostszą. Unikalne połączenie nowoczesnej formy i wielofunkcyjności pomoże uzyskać maksymalną wydajność pracy.

Aparat występuje w 2 wersjach: Standard oraz Elite, różniących się wyposażeniem.

Jesteś zainteresowany prezentacją - skontaktuj się

kom: 602 707 595
e-mail: biuro@trimed.pl

 

Aparat ultrasonograficzny ACUSON NX3™ został zaprojektowany z uwzględnieniem specyfiki pracy operatora. Udało się połączyć prostotę obsługi z bogatym wyposażeniem funkcjonalnym. Dzięki temu jest to intuicyjny oraz inteligentny system ultrasonograficzny, który ułatwia osiągnięcie efektywności diagnostycznej na najwyższym poziomie.


Zoptymalizowany panel sterowania zredukował ilość naciśnięć klawiszy o 28% oraz trzykrotnie zwiększył liczbę ustawień konfigurowalnych przez użytkownika.

Intuicyjny 10,4 calowy panel dotykowy o wysokiej rozdzielczości pozwala na łatwy dostęp do funkcji i efektywniejsze wykonanie badania.

Zestaw kompatybilnych głowic optymalizuje inwestycje kapitałowe, pozwalając na zmniejszenie kosztów inwestycyjnych średnio do 31%.1

Wyjątkowa głowica Siemens wysokiej częstotliwości 16 MHz pozwala na zaawansowane obrazowanie z podwyższoną rozdzielczością małych narządów położonych powierzchniowo.

Unikalna głowica endokawitarna Siemens z kątem obrazowania 220° zapewnia obrazy o wyjątkowej precyzji klinicznej.

 

 


PLIKI DO POBRANIA

pdf

ACUSON NX3

Pobierz PDF
 
 
 
edansiemenscardiolinemedidokmauna kea tech
Created by: Eurohost