akademia siemens healthineers
certyfikaty
ktg24
Wejdź na Facebook
 
 

ACUSON X600

 ACUSON X600 – dedykowany do badań ogólnych jamy brzusznej, małych narządów,  gabinetów ginekologicznych i położniczych, gabinetów kardiologicznych. Konstruktorzy podkreślają, że nowy model serii ACUSON oferuje przede wszystkim niezawodność i wydajność w ogólnych zastosowaniach obrazowania ultradźwiękowego.

Urządzenie należy do klasy średniej ultrasonografów, ale ma polepszoną jakość obrazowania. Został skonstruowany na bazie systemów ultrasonograficznych klasy premium, czyli tych z najwyższej półki jakościowej i cenowej. Mimo to ACUSON X600 ma przystępną cenę. Konstruktorom udało się zastosować zaawansowane technologie w taki sposób, aby nie podnieść ceny aparatu do poziomu aparatów typu premium.
Najważniejszymi nowościami zastosowanymi w ACUSON X600 są: przestrzenne wielokątowe obrazowanie w czasie rzeczywistym oraz dynamiczna technologia wzmacniania kontrastu tkanek TCE w celu redukcji artefaktów i lepszego wykrywania granic tkanek. Dzięki tym systemom obraz na monitorze urządzenia jest bardziej dokładny i ma lepszą rozdzielczość kontrastową. Zastosowano też trzy nowe sondy wolumetryczne, które zapewniają lepszą jakość obrazu 3D/4D umożliwiając tym samym czyste obrazowanie skomplikowanej anatomii płodu i matki.
System zawiera kilka aplikacji zwiększających wydajność, takich jak syngo AutoOB, które upraszczają pomiary biometryczne sześciu najważniejszych struktur płodowych*. Aplikacja ta zmniejsza liczbę wciskanych klawiszy o 75 procent** i zapewnia spójność pomiaru danych. Dzięki temu badanie przeprowadza się szybciej, a operator mniej się męczy. Nie bez znaczenia jest fakt, że dzięki takiemu rozwiązaniu spada ryzyko urazu spowodowanego powtarzanym wysiłkiem.

*CRL, BPD, HL, HC, AC oraz FL
**Wyniki mogą się różnić: Dane są dostępne do wglądu.

PLIKI DO POBRANIA

pdf

ACUSON x600

Pobierz PDF
 
 
 
edansiemenscardiolinemedidokmauna kea tech
Created by: Eurohost