O nas

TRIMED Sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie to firma utworzona w 2005 roku przez osoby związane od wielu lat z branżą aparatury medycznej. Od momentu powstania głównym celem firmy jest wprowadzanie na polski rynek nowoczesnej i innowacyjnej aparatury diagnostycznej dla potrzeb ginekologii i położnictwa, kardiologii, radiologii i innych specjalności medycznych.

TRIMED jest przedstawicielem w Polsce firm: MAUNA KEA TECHNOLOGIES - producenta systemu do biopsji optycznych, MONICA HEALTHCARE – pierwszego na świecie producenta aparatury do ciągłego nadzoru matki i płodu, oraz EDAN INSTRUMENTS – czołowego producenta sprzętu medycznego dla kardiologii.

Od 2015 roku TRIMED jest partnerem SIEMENS Healthcare w zakresie dystrybucji w Polsce aparatów ultrasonograficznych ACUSON

W trosce o ciągłe doskonalenie relacji z klientami firma TRIMED uzyskała certyfikat Systemu Zarządzania Jakością ISO 9001:2015 w zakresie: dystrybucji, sprzedaży, instalacji i serwisu aparatury i oprogramowania medycznego oraz akcesoriów i materiałów eksploatacyjnych.